Розмір: 1200(+400)*800, h: 735
Колір: білий, слонова кістка, ваніль
Колір: темний горіх
Матеріал: Каркас: масив сосни; Столешня: МДФ фарбований;
Прекрасний вибір для кухні - розкладний обідній столик з натурального дерева, висока якість виконання - довго служитиме та радуватиме Вас та Ваших близьких! Покриття лаком надає МДФу додаткову стійкість до механічних пошкоджень (царапин, сколів) та вологи. Декоративні елементи – точені ніжки та основа столу Шервуд від магазину Матраскін меблі роблять його зовнішній вигляд неповторним і яскравим.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Раскладная столешница | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Цвет | Орех |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1200 мм |
| Ширина стола | 800 мм |
| Высота стола | 735 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 1600 мм |
| Длина стола в сдвинутом (сложенном) состоянии | 1200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 9 975 ₴









