Розмір: 1200(+400)*800
Розмір: 1600(+400)*900
Колір: Білий
Колір: Венге шоколад (матовий)
Колір: Темний горіх
Колір: Слонова кістка
Колір: Слонова Кістка / Патина Золото.
Матеріал: Каркас - масив бука; столешня - МДФ
Дерев'яний стіл Говерла створить у вашому будинку неперевершену атмосферу комфорту та тепла. Це саме та модель, яка допоможе вам відпочити від холодних вечорів у родинному колі або колі друзів за таким великим столом. Матеріал, з якого зроблений стіл, створює гармонію, а в повітрі витає почуття спокою. Якщо ви віддаєте перевагу натуральним матеріалам, якщо ви хочете створити куточок де ви зможете залишити всі турботи і проблеми, то стіл Говерла - це ідеальний варіант для того, щоб здійснити бажане.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Форма стола | Овальный |
| Раскладная столешница | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Тип кухонного стола | раскладной |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1200 мм |
| Ширина стола | 800 мм |
| Высота стола | 740 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 1600 мм |
| Длина стола в сдвинутом (сложенном) состоянии | 1200 мм |
- Цена: 9 870 ₴












