Розмір: D=80см
Розмір: 800(+300)*800
Колір: Темний горіх
Колір: Слонова кістка, білий
Матеріал: Каркас - масив бука; столешня - шпонований дубом МДФ
Компактний, круглий та благородний стіл «Чумак» гармонійно впишеться в зону прийому їжі невеликих розмірів, таких як кухні, дачі, готельні номери тощо. Конструкція столу «Чумак» виготовляється найкращими українськими майстрами меблевих заводів. Стіл «Чумак» створить у вашому будинку теплу атмосферу, наповнить її приємними і позитивними емоціями, які будуть як ніколи доречними за їжею чи за розмовою з друзями.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Форма стола | Круглый |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 800 мм |
| Ширина стола | 800 мм |
| Высота стола | 740 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 1100 мм |
| Длина стола в сдвинутом (сложенном) состоянии | 800 мм |
Информация для заказа
- Цена: 7 402 ₴










