Розмір: В: 1030 мм; Г: 440 мм; Ш: 430 мм.
Колір: Білий
Колір: Темний горіх
Колір: Слонова кістка
Матеріал: Каркас: Масив бука; Тканина: Бабочка New, Magitex.
Матеріал: Каркас: Масив бука; Тканина: Текс Лайн; Polo Brown, МебТекс.
Матеріал: Каркас: Масив бука; Тканина: Рози 2А, МебТекс.
Матеріал: Каркас: Масив бука; Тканина: Соло 96
Красивий, добротний та стильний стілець «Чумак-2» вирізняється гарною різьбленою спинкою, високою якістю виготовлення та комфорту. Найкраще співвідношення ціни та якості. Виготовлений з масиву бука. Габаритні розміри стільця «Чумак» 2 ідеально підходять під стандарти всієї колекції меблів «Карпати».
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | 4 ножки |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Габаритные размеры | |
| Высота стула с учетом спинки | 1030 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Глубина | 440 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 488 ₴









