Розмір: 300*300; h=450 мм.
Колір: Каркас: білий; Сидіння: білий.
Матеріал: Каркас: масив вільхи; Сидіння: МДФ фарбований.
Колір: Каркас: натуральний; Сидіння: білий.
Матеріал: Каркас: масив вільхи; Сидіння: МДФ фарбований.
Колір: Каркас: венге; Сидіння: венге.
Матеріал: Каркас: масив вільхи; Сидіння: МДФ шпонований/фарбований.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | 4 ножки |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Габаритные размеры | |
| Высота стула с учетом спинки | 450 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глубина | 300 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 144 ₴









