Розмір: В: 465 Ш: 360
Колір: Горіх, Венге, Білий, Бук натуральний
Матеріал: Каркас: масив деревини; Сидіння: МДФ шпонований.
Колір: Білий
Матеріал: Каркас: масив деревини; Сидіння: МДФ фарбований.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | 4 ножки |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Габаритные размеры | |
| Высота стула с учетом спинки | 465 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Глубина | 360 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 564 ₴









